PHUP „ASO Opatówek” jest jedną z najbardziej liczących się hurtowni działających na rynku olejów oraz środków smarnych dla motoryzacji i przemysłu. Nasza oferta skierowana jest głównie do sklepów motoryzacyjnych, warsztatów samochodowych, baz transportowych, stacji paliw, hurtowni olejowo – motoryzacyjnych oraz przedsiębiorstw przemysłowych. 

Jako Autoryzowany Dystrybutor ORLEN OIL, Gulf i Wytwórni Filtrów „PZL Sędziszów” posiadamy szeroką gamę produktów, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać szerokim i zmieniającym się potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalna i doświadczona kadra pracownicza zapewnia szybką i kompleksową realizację zamówień.

Oferujemy oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, przemysłowe oraz smary produkcji ORLEN OIL i innych marek. Ponadto, posiadamy w ofercie płyny eksploatacyjne, kosmetyki, filtry,  akumulatory oraz akcesoria samochodowe.

Obecny kształt oraz ugruntowaną pozycję rynkową firma zawdzięcza wielu zmianom i przekształceniom, jakie miały miejsce od momentu jej powstania w 1990 roku. 

Od 1999 roku siedziba spółki mieści się w Tłokini Kościelnej (gmina Opatówek), gdzie oprócz pomieszczeń biurowo – socjalnych, posiada magazyn o powierzchni  1000 m2  i plac manewrowy o powierzchni 4000 m2.  

Kładąc nacisk na rozwój oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku, firma rozpoczęła proces stopniowej dywersyfikacji. „ASO Opatówek” to również sklep motoryzacyjny, mieszczący się w Kaliszu oraz stacja paliw, działająca przy siedzibie firmy.

Najważniejsza dla naszej firmy jest sprawna, kompleksowa obsługa i wynikające z tego zadowolenie Klientów. Tajemnica naszego sukcesu tkwi w tym, że znamy swoje kompetencje, wiemy w czym jesteśmy dobrzy i właśnie temu poświęcamy swój czas i energię.